Vážení zákazníci, od 1.1.2023 je e-shop zrušen a nyní slouží pouze jako katalog zboží, které je skladem k zakoupení osobně v servisu. Děkuji za pochopení. Michal Holeš
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
- pokud se nedovoláte, ozvu se vám brzy zpět
Novinky
03.01.2023
Ověřování recenzí
Hodnocení s odznakem Ověřená recenze pochází od zákazníků, kteří hodnocený produkt u nás v minulosti prokazatelně zakoupili. Objednávky párujeme s účt... číst celé
20.01.2021
Digitalizace VHS
Nyní provádím i digitalizaci VHS kazet. Pokud tedy máte na VHS své vzpomínky, zážitky, nenechte je v zapomění na starých nosičích a nechte si je pře... číst celé
17.12.2019
Webové stránky v novém kabátě
Přávě jsme rozběhli novou verzi webových stránek s mnoha vypelšeními a moderním vzhledem. Snad se vám budou líbit. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Platba možná přes:
 
  1. Úvod
  2. Informace
  3. Otázky a odpovědi

1. Pokud k Vám přinesu počítač na opravu co všechno si mám vzít sebou ?Odpověď:

K opravě počítače budu potřebovat pouze PC bednu (notebook) a pokud najdete, tak i dokumentaci včetně instalačních CD a DVD médií k Vašim programům.

 

2. Jak dlouho bude trvat oprava mého PC ? Odpověď:

Doba opravy záleží na závažnosti problému v PC a jeho rychlosti. Vždy se však snažím, aby oprava byla provedena co nejdříve. Na počkání to však není.

 

3. Dá se u Vás platit platební kartou ? Odpověď:

Ano. Máme k dispozici platební terminál.

 

4. Pokud bude potřeba přeinstalovat systém nepřijdu o svá uložená data? (fotky, muziku, filmy atd..?) Odpověď:

Ne, nepřijdete. Před novou instalací operačního systému jsou data zazálohována a po nové instalaci opět obnovena. Výjimku může tvořit pouze nenávratně poškozený pevný disk. V takovém případě je nutné se obrátit přímo na firmy zabývající se obnovou dat ze zničených disků. Servis se však pohybuje řádově v tisících až desetitisících.

 

5. Vyplatí se mi nechat PC opravit u mě doma, nebo u Vás ? Odpověď:

Jednoznačně u mě. Při servisu u zákazníka je cena vyšší a ještě se může navýšit pomalou funkcí PC a rychlostí připojení k internetu. Není nic neobvyklého, že se stahují i 2 GB dat což může u zákazníka zabrat i 5 hodin. U mě mám k dispozici rychlé počítače určené pro diagnostiku, zálohování a opravu porouchaných PC s vysokorychlostním kabelovým internetem. Tím se zaručuje výrazně kratší doba práce a nižší cena opravy. V konečné ceně pak výrazně ušetříte.U všech PC které prošly mým servisem je automaticky postaráno o všechny bezpečností prvky PC které jsou nezbytné pro další bezproblémový chod PC, nebo je na určité nebezpečí majitel upozorněn a řešeno možné řešení.

 

6. Po jaké době doporučujete kontrolu mého PC jestli vše pracuje jak má ? Odpověď:

Záleží na době používání PC, ale obecně mohu říci po 6 měsících maximálně.

 

7. Objednám-li si servis, musím PC přivézt k Vám, nebo si pro něj přijedete? Odpověď:

Obě varianty jsou reálné, záleží na Vašem rozhodnutí a pohodlnosti. Za výjezd si účtuji dopravné 5 kč/minutu a vypočítává se podle času, který je uvedený na internetové mapě a jedná se o nejrychlejší spojení. Platí se čas dopravy tam i zpět. Pokud chcete minimalizovat výdaje, je určitě lepší pokud mi PC na pobočku dovezete.

 

8. Co všechno se dá u Vás zakoupit ? Odpověď:

Vše co se týká počítačů, jeho příslušenství, ale i spotřební elektroniku. Prodej veškerých dílů je smluvní.

 

9. Pokud budu potřebovat přeinstalovat Windows který mám na vypáleném CD a nemám na PC originální samolepku ale jen napsané číslo na papírku, půjde to ? Odpověď:

Dobrý den, děkuji za Vaší otázku, čekal jsem, že se tady dříve nebo později taková vyskytne. Operační systém instaluji z originálních instalátorů OPK firmy Microsoft. Pokud instalátor nebo ověření on-line Vaše číslo odmítne (z důvodu blokace nelegálního čísla na serverech Microsoft), je pak nutné si u mě či někde jinde zakoupit legální systém. Pokud ověření on-line proběhne v pořádku, bude instalace kompletně dokončena a bude dáno za to, že máte platnou licenci systému ke svému PC. Pirátství nepodporuji a pokud má někdo zájem přeinstalovat nelegální systém nelegálním, instalace nebude provedena, jelikož se za odvedenou práci nedá ručit. I přes přeinstalaci bude Váš PC vystaven velikému riziku zavirování a nestabilnosti systému z důvodu, že v PC chybí aktualizace systému, které se dají nainstalovat výhradně na legální systém po ověření pravosti na serveru Microsoft. Tyto záplaty opravují chyby v systému, doplňují bezpečnostní prvky, urychlují PC a dodávají spolehlivost. Myslím si, že dnes se vyplatí mít legální systém. Není až tak moc drahý a budete mít klid a zároveň v případě OEM instalace i naší technickou podporu.

 

10. V čem se lišíte od ostatních PC servisů? Kde všude máte působnost? Proč bych si měla vybrat právě Vás pro správu mého počítače?, bojím se o zneužití svých dat které mám v počítači, již se mi stalo, že mi byli zneužity mé licence programů. Mohu Vám v tomto důvěřovat ? Odpověď:

Dobrý den, děkuji za Vaše otázky, pokusím se na ně postupně odpovědět.

1. Liším se v první řadě v ceně nabízených služeb. Všechny ceny jsou nastaveny tak, aby byli dostupné i lidem, kteří si nemohou dovolit drahý pc servis a přesto chtějí, aby byl jejich počítač v pořádku. Cena je bez omezení doby kdy bude servis proveden (špička, noc, svátky). Žádné další příplatky Vám tak nejsou účtovány.

2. Působnost mám hlavně v Kladně a okolí tj, Kladno a okolní vesnice. Pracuji však i v Praze. (V Praze Řepích, Zličíně, Břevnově, Veleslavíně, Dejvicích, Suchdole, Motole, Nových Butovicích, Stodůlkách či Řeporyjích. Záleží kam až to bude pro Vás únosné.

3. Nabízím kvalitní služby za nízké ceny. Pracuji tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Mám čisté svědomí a tak se nemusíte obávat o bezpečnost svých dat či osobních údajů.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Informace pro zákazníky

Aktuality
Kde nás najdete

Jeronýmova 124

Pchery, 273 08

Kontakty
Logo
CompNett.cz
Michal Holeš
Michal Holeš
- pokud se nedovoláte, ozvu se vám brzy zpět
© CompNett.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Publikování textů a fotografií bez souhlasu autora zakázáno. Veškeré texty a fotografie mají pouze informativní charakter. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.