Vážení zákazníci, od 1.1.2023 je e-shop zrušen a nyní slouží pouze jako katalog zboží, které je skladem k zakoupení osobně v servisu. Děkuji za pochopení. Michal Holeš
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
- pokud se nedovoláte, ozvu se vám brzy zpět
Novinky
03.01.2023
Ověřování recenzí
Hodnocení s odznakem Ověřená recenze pochází od zákazníků, kteří hodnocený produkt u nás v minulosti prokazatelně zakoupili. Objednávky párujeme s účt... číst celé
20.01.2021
Digitalizace VHS
Nyní provádím i digitalizaci VHS kazet. Pokud tedy máte na VHS své vzpomínky, zážitky, nenechte je v zapomění na starých nosičích a nechte si je pře... číst celé
17.12.2019
Webové stránky v novém kabátě
Přávě jsme rozběhli novou verzi webových stránek s mnoha vypelšeními a moderním vzhledem. Snad se vám budou líbit. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Platba možná přes:
 
  1. Úvod
  2. Informace
  3. Servisní podmínky
Servisní podmínky:

Vážení zákazníci,

zde je pár bodů, které si prosím přečtěte ještě před využitím mých servisních služeb. Objednáním či využitím servisních služeb souhlasíte s těmito "Servisními podmínkami".

a) Původ licencí programů:

Za původ licence instalovaného operačního systému či programů v počítači si zákazník ručí sám. Prodejce, nebo-li servisní technik se jakýmkoliv způsobem zříká jakékoliv odpovědnosti za legálnost dodaného operačního systému (Vámi dodaného), nebo jiného programu. Též informuji, že nelegální instalace neprovádím. Vlastníte-li v počítači neoriginální kopie her, antivirů atd....nemůžete požadovat jejich vrácení např. při přeinstalaci systému či po ostatních servisních úkonech, kdy byl tento software označen jako původce problémů či zavirování. V případě, že operační systém Windows neprojde ověřením pravosti právě z důvodu nelegálního držení, nemůžete po servisním technikovi požadovat jakoukoliv náhradu. V takovém případě je jediným řešením zakoupení platné licence a pokračování v servisních úkonech tak, aby bylo vše v pořádku. Za neoriginální programy a jejich nestabilitu se totiž nedá ručit, tzn, že můžou být trvalým problémem v počítači a pak je servis neúčinný.

Pod pojmem „Instalace operačního systému“ rozumíme pouze práci instalace, nikoliv dodání operačního systému.

b) Odpovědnost:

Při servisních úkonech může dojít k trvalému vymazání Vašich dat (je-li to nutné, tak zpravidla Vaše data úspěšně zazálohuji a poté opět obnovím na původní místo. Může však dojít i na komplikace a proto doporučuji mít data zálohována na externím zařízení jako je externí pevný disk, flash paměť, DVD či Cloud úložiště.) Ztrátu dat tak nelze reklamovat, neboť je to běžný jev např. při poškození pevného disku.

Při instalacích se používají pouze originální a nijak neupravené instalátory a programy. Pirátství nepodporuji a tak nelze požadovat nahrání neoriginálních či cracklých verzí a to za žádných podmínek.

Při instalaci se do Vašeho počítače instalují výhradně programy označení jako Freeware či Trialware, nebo legální programy na které máte oprávnění a jste držitelem platné licence.

Při servisních úkonech a následných instalacích souhlasíte s tím, že servisní technik je oprávněn za Vás potvrzovat licenční ujednání jednotlivých programů. Servisní technik též prohlašuje, že každý vlastník počítače je povinen se seznámit s licenčními ujednáními každého programu, a to buď v kořenovém adresáři programu či na stránkách výrobce. V případě, že s licenčním ujednáním nesouhlasí, musí daný program neprodleně odinstalovat ze svého počítače.

 

Při předání počítače do servisu prosím dodejte co nejvíce materiálů jako instalační disky, fakturu z nákupu, manuál atd...včetně přístupového hesla do systému Windows. Pomůžete tím servisnímu technikovi se lépe orientovat při řešení potíží.

 

Smluvní ujednání:

1) CompNett.cz s.r.o. (dále jen zhotovitel), odstraní vady zařízení, které jsou uvedeny v oddíle Popis závad, a objednatel se zavazuje uhradit cenu opravy v případě, že se jedná o mimozáruční opravu. Zhotovitel poskytuje na opravu záruku 3 měsíce. Záruka na použitý materiál a ostatní práva a povinnosti smluvního vztahu zdee výslovně neupravené se řídí platnými právními předpisy ČR.

 

2) Nárok na záruční opravu zaniká:

-       pokud zařízení není funkční v důsledku chybně provedené instalace

-       pokud bylo zařízení provozováno v rozporu s návodem k obsluze, pro jiné účely, nebo v jiných podmínkách, než je obvyklé

-       pokud byl do zařízení proveden neodborný nebo neoprávněný zásah

-       pokud byla závada způsobena cizími látkami vniklými do přístroje

-       v případě vady, kterou objednavatel způsobil skladováním mimo rozmezí teplot přístroje -25 ̊C až 55̊C a baterie 0 ̊C až 49 ̊C, nebo skladováním a provozováním ve vlhkém, prašném, chmicky agresivním či jinak nevhodném prostředí

-       v případě mechanického poškození ze strany objednavatele

-       v případě poškození vlivem neodvratné události (živelná pohroma)

-       bylo zařízení připojeno na jiné než předepsané napětí či používáno na provoz bez baterie

-       výrobek nelze podle záručního listu identifikovat (chybí sériová čísla, ochranné samolepky)

3) Objednavatel je povinen sdělit Zhotoviteli bezpečnostní kód opravovaného zařízení a heslo pro spuštění operačního systému. V případě porušení této povinnosti, nebo v případě uvedení nesprávného kódu - hesla je objednatel povinnen uhradit Zhotoviteli náklady spojené s případným odblokováním zařízení.

4) Objednavatel je povinen před předáním zařízení do opravy zazálohovat svá data uložená v paměti zařízení. Zhotovitel neručí za uchování dat v paměti zařízení. Pokud dojde při opravě ke ztrátě dat z paměti opravovaného zařízení, není Zhotovitel za tuto ztrátu odpovědný.

5) Cenu mimozáruční opravy stanovenou podle platného ceníku Zhotovitele se objednatel zavazuje uhradit hotově při převzetí opraveného zařízení.

6) V případě, že bude oprava provedena později, než v předpokládaném termínu dokončení opravy uvedeném výše, oznámí Zhotovitel objednateli termín k vyzvednutí zařízení. Pokud si objednatel nevyzvedne zařízení ve lhůtě 14 dní od předpokládaného termínu dokončení opravy, resp. od písemné výzvy (poštou, nebo E-mailem), je Zhotovitel oprávněn po objednateli požadovat zaplacení poplatku za skladování zařízení ve výši 20,- Kč/zařízení/den. Jestliže si objednatel nevyzvedne zařízení do dvou měsíců od předpokládaného termínu dokončení opravy, resp. od písemné výzvy, Zhotovitel zašle (poštou, nebo E-Mailem) objdnavateli poslední výzvu k vyzvednutí zařízení. Po marném uplynutí lhůty uvedené v poslední výzvě je Zhotovitel oprávněn zařízení prodet a uspokojit své pohledávky vůči objednavateli z výtěžku prodeje. Převýší-li výtěžek prodeje pohledávky vzniklé zhotoviteli, bude rozdíl těchto částek zaslán objednavateli (poštovní poukázkou, nebo převodem)

7) V případě, že objednatel odstoupí od kupní smlouvy, zavazuje se uhradit Zhotoviteli částku za již vykonané práce a uhradit účelně vynaložené náklady. Objednavatel se zavazuje uhradit účelně vynaložené náklady i v případě, že zařízení je neopravitelné a bylo vráceno bez provedení oprav.

8) Tato smlouva nabývá platnosti a účinnosti dnem podpisu oběma smluvními stranami.

9) Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení na uvedený e-mail, tento souhlas lze v budoucnu kdykoliv zrušit.

 

© CompNett.cz s.r.o.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Informace pro zákazníky

Aktuality
Kde nás najdete

Jeronýmova 124

Pchery, 273 08

Kontakty
Logo
CompNett.cz
Michal Holeš
Michal Holeš
- pokud se nedovoláte, ozvu se vám brzy zpět
© CompNett.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Publikování textů a fotografií bez souhlasu autora zakázáno. Veškeré texty a fotografie mají pouze informativní charakter. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.